Blog Roberta Błońskiego
Blog > Komentarze do wpisu

Małysz miał migrenę

Najpierw pofrunął daleko jak ptak. 144 metry - tak daleko w tym roku na olimpijskiej skoczni w Whistler nie latał nikt. Nawet Simon Ammann, któryna jednym z treningów osiągnął 143 m. Adam jechał z niziutkiej, piętnastej belki. Szwajcar - z siedemnastej.

W drugiej serii Małysz skoczył 137 m (znowu najdalej ze wszystkich) i wrócił do wioski olimpijskiej. Napisał smsa: „sory panowie, ale dziadek (tak skoczkowie mówią o trenerze Hannu Lepistoe) odpuścił mi trzecią serię, pojechałem do wioski. Tam się spotkamy”.

Pojechaliśmy. Na miejscu okazało się, że jednak nie.

Po godzinie dostaliśmy smsa: „Bardzo przepraszam, rozbolała mnie głowa, nie mogę przyjść, muszę się zdrzemnąć” - napisał Adam.

Dopadła go migrena. Na szczęście następne wiadomości były bardziej optymistyczne: „po zajęciach na skoczni brała mnie migrena, wziąłem dwa proszki przeciwbólowe, zrobiłem masaż głowy i poszedłem spać. Po dwóch godzinach poszedłem na trening i teraz już jest ok”.

Daliśmy sobie radę z napisaniem tekstów o skokach. Jesteśmy przekonani, że Adam jeszcze lepiej niż my poradzi sobie nie tylko z bólem głowy, ale na dużej skoczni w sobotnim konkursie.

piątek, 19 lutego 2010, robert_blonski1973

Polecane wpisy

  • Co nie zabije, to wzmocni?

    Tydzień temu, w sobotę, po raz pierwszy zobaczyłem ich na żywo Zwartą, silną grupą nasi piłkarze ręczni – u trenerem Bogdanem Wentą na czele - przedefilow

  • Minuta ciszy na Santiago Bernabeu

    Zainspirowany pomysłem Jerzy Dudek zadziałał w kilkanaście minut. Spotkał się ze zrozumieniem i wsparciem prezydenta Pereza. Wielki mecz Real - Barcelona, który

  • Marek Jóźwiak szuka Legii piłkarzy

    Nowy dyrektor rozwoju sportowego Legii Warszawa zapowiedział w „Przeglądzie Sportowym”, że szuka nowych piłkarz. Można o tym przeczytać tutaj Dyrekt

Komentarze
2010/02/19 08:56:38
W sobote musi być medal. A może wrzuci Pan jakiś pozakulisowy wpis o tej pseudoaferze z wiązaniami Ammana. Ciekawe jak to na niego wpłynęło??
-
2010/02/19 18:28:33
oby jutro było wszystko w porządku! Życzę mu tego medalu bardzo, bardzo, bardzo! :)
Mam pytanie, jak biathlonistki po wczorajszych 'wariactwach'? :D Wspaniale się spisały!
-
2010/02/20 22:59:02
Miał migrenę, a ma drugie srebro !