Blog Roberta Błońskiego
RSS
sobota, 10 kwietnia 2010

Zainspirowany pomysłem Jerzy Dudek zadziałał w kilkanaście minut. Spotkał się ze zrozumieniem i wsparciem prezydenta Pereza. Wielki mecz Real - Barcelona, który obejrzą rzesze ludzi na całym świecie, poprzedzi chwila ciszy ku czci ofiar rannej katastrofy pod Smoleńskiem. Bardzo prawdopodobne jest również, że piłkarze Realu i Barcelony zagrają ten wielki mecz z czarnymi opaskami na rękawach swoich koszulek.

Świat jest z pogrążoną w żałobie Polską.

18:08, robert_blonski1973
Link Komentarze (4) »
czwartek, 08 kwietnia 2010

Nowy dyrektor rozwoju sportowego Legii Warszawa zapowiedział w „Przeglądzie Sportowym”, że szuka nowych piłkarz. Można o tym przeczytać tutaj

Dyrektorowi, na starcie do nowej pracy (dotąd był skautem, teraz jest dyrektorem), proponuję jednak, żeby głównym kryterium przydatności piłkarza był nie stan cywilny i minimalna liczba dzieci, a bardziej klasa sportowa. Jeśli jedno z drugim nie idzie w parze, niech stawia na to drugie kryterium.

Lepiej znaleźć dobrych piłkarzy, którzy okażą się wzmocnieniem drużyny niż słabszych sportowo, ale z obrączką na palcu.

PS. Pierwsze efekty starań i wyprawy nowego dyrektora Legii go Wybrzeża Kości Słoniowej objawią się w stolicy pod koniec kwietnia w postaci trzech zawodników w wieku 19-20 lat. Na razie, żeby potrenowali w Młodej Legii, bo to ich pierwsza „styczność z piłką europejską”. O tym można poczytać tutaj. Ciekawe, czy piłkarze z Afryki są już żonaci? Czy może po prostu dobrze grają w piłkę? Czy jedno i drugie.

13:49, robert_blonski1973
Link Komentarze (6) »